Indywidualne programy odchudzające
Najskuteczniejsza diagnostyka alergii pokarmowych
Ocena mikroflory jelitowej
Dietoprofilaktyka chorób cywilizacyjnych
Żywienie w chorobach autoimmunizacyjnych
Umów się na wizytę - tel. 530 630 070

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?  W trakcie pierwszego spotkania chcemy uzyskać jak najwięcej informacji na temat Twojego stylu życia, zdrowia, aktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych. Informacje te posłużą nam do ułożenia w pełni spersonalizowanego planu żywieniowego, dlatego też przygotuj się do tej wizyty.

Ważne, aby zawarte w nim informacje były zgodne z rzeczywistością, a więc notuj na bieżąco co zjadasz, o której godzinie i w jakiej ilości .  Jeśli nie masz możliwości wydrukowania dzienniczka, notuj wszystko zgodnie z instrukcją na zwykłej kartce.
 
  • Wydrukuj i uzupełnij wywiad żywieniowy oraz kwestionariusz dotyczący stanu zdrowia (znajdziesz je w zakładce "dokumenty do pobrania")
 
  • Jeśli masz  aktualne wyniki badań (z ostatnich 6 miesięcy), weź je ze sobą na pierwszą wizytę. Jesli nie masz - w zakładce "niezbędne badanie", znajdziesz informacje, które badania trzeba zrobić.

Ponadto:
 
  • Na 24 godziny przed wizytą zrezygnuj z intensywnego wysiłku fizycznego,

  • W dniu wizyty zrezygnuj z picia kawy i napojów energetyzujących, a na 3 godz. przed wizytą nie pij i nie jedz – umożliwi to nam przeprowadzenie dokładnej analizy składu ciała,

  • Na wizytę ubierz się tak, aby bez problemu odsłonić bose stopy  - będzie to konieczne w celu prawidłowego wykonania  analizy składu ciała,